«

»

Čer 20

Tepličtí fotbalisté zahájili přípravu na nový prvoligový ročník

Foto: teplicky.denik.cz

Foto: teplicky.denik.cz

Už i fotbalisté teplického A-týmu zahájili připravu na nový ročník Gambrinus ligy.  V deset hodin ráno skončila fotbalistům dovolená, a opět nastoupil do přípravy. Sraz měli hráči v pul desáté. Poté zamířil, celý tým, do Proboštova, kde jej čekal první trénink.Trenér Zdeněk Šťastný přivítal na zahovajícím tréninku 20 hráčů. Někteří členové ligového kádru chyběli, ale od pondělí by se měli i oni zapojit do tréninku. Jde hlavně o zahraniční hráče či reprezentatny mládežnických výběrů. Z farmy, se do týmu vrací zadák Jan Hošek a brankář Petr Pechatý. Ten by měl s Patrikem Lukáčem krýt záda teplické jedničce – Tomáši Grigarovi, neboť z Teplic odešel zkušený náhradník Martin Slavík.

V kádru FK Teplice jsou i dva hráči na testech. Prvním z nich španělský ofenzivní záložník Carlos Andújar. Druhý hráčem, kterého tepličtí testují je forvard Radek Gulajev. Během příštího týdne by do Teplic měli dorazit ještě další hráči.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat