«

»

Čec 02

Skláři hlásí první letní posilu, stal se jí Eugene Salami

Salami280Teplice hlásí první letní posilu svého kádru. Stal se jí nigerijský útočník Euegene Salami. Poslední sezónu strávil v maďarském celku Kecskeméti TE. „Znám ho velmi dobře, jedná se o útočníka, který může nastupovat také na pozici pod hrotem. Je velmi silný na míči a dokáže se prosadit velkém vápně,“ charakterizoval novou akvizici kouč žlutomodrých Zdeněk Ščasný. V podzimní části uplynulé sezóny hrál Eugene s dalším africkým hráčem v barvách FK – Francisem Litsingim. „Viděl jsem podzimní zápasy, kde jejich spolupráce byla velmi dobrá, dokázali si na hřišti vyhovět. Pevně věřím, že na to dokážou navázat také u nás,“ řekl trenér Teplic.


Salami uzavřel s teplickým klubem dvouletý kontrakt s opcí a nyní se týmem připravuje v Modré. Tam také bude mít možnost poznat nové spoluhráče. Na pokoji bydlí právě se svým staronovým spoluhráčem Litsingim. Nigerijský útočník přichází na Stínadla jako hráč madařského Debrecenu. Tam ho také kdysi vedl i součastný kouč Teplic. Poslední sezónu ale strávil na hostování v jiném madařském klubu, v Kecskeméti. Za tento celek odehrál dvacet zápasů a připsal si čtyři přesné trefy.

24letý důrazný forvard zahájil svoji fotbalovou kariéru v celku Niger Tornadoes, odtud jako velký talent zamířil právě do Maďarska. Zde nastupoval za již zmíněné Keckskemét či Debrecen, jehož byl kmenovým hráčem. Díky hostování ale nastoupil i za Nyíregyházu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat